Pravdou je, že někdy se do oblasti podnikání vstupuje s nadšením a bez nějaké další pochybnosti, že na cestě může čekat několik nástrah, které nám mohou znepříjemnit život. Mladí lidé často nepřemýšlí o tom, že by se jim nemuselo dařit. Občas dokonce upřednostňují jiné hodnoty a pak bohužel přichází zklamání a s tím bezesné noci. Ještě daleko horší je, když přistupují k podnikání nezodpovědně a ihned na počátku své činnosti se zadluží, pak nejsou schopni dodržet závazky, nejen co se týče splácení půjček, ale zároveň se dostávají do problémů s platbou faktur nebo záloh na základní placení.
projekt v pc.jpg
Problém je čím dál tím větší, nejen pro ně, ale zároveň pro dodavatele. Je to taková velká vlna, kdy se do problémů dostanou i zkušení živnostníci. Díky neproplacení jejich práce nebo služeb se i oni ocitnou ve finanční pasti. Banky jsou velmi přísné v posuzování bonity a zároveň nahlížení do registru jim odhalí pak spoustu dalších informací. Již dopředu je jasné, že tady asi pomoc nepokvete. Není ovšem důvod k panice, ještě je tu šance pro podnikatele v produktu hypotéka bez registru. Rozhodně jí v cestě registr dlužníků stát nebude.
ruka z monitoru.jpg
Má svoje kritéria:
–          Nabídka je platná pouze pro podnikatele, zapůjčené peníze mohou tak vložit do svého podnikání na cokoliv.
–          Výhodou je, že není třeba dokládat složitě příjem, což u podnikatelů je opravdu mnohdy velký problém.
–          Registry neslouží ke stopce, aby se úvěr neuskutečnil, ale aby se správně nastavil a nepřinesl více pohromy.
–          Pomáhá především podnikatelům, kteří se dostali do problémů, mají záznam nebo špatnou bonitu a bohužel tak ani u banky nemají žádnou šanci.
–          Nikdo nebude zkoumat, na co se peníze použijí, tudíž lze zaplatit vše potřebné, nebo se vyplatit se například i z exekuce. Lze začít znovu s jedním úvěrem.
–          Vše se vyřídí z pohodlí svého domova, přes online žádost, včetně poradenství, schválení a podobně. Peníze tak mohou být i do dalšího dne na účtu a hned se bude lépe spát.

Ohodnoťte příspěvek